عمومی

این کی‌روشی نیست که ما می‌شناختیم

سه مه مانده به جامه یکدفه کی روش جانشین سکوچیک روی نیمکت تیم ملی شد अमुद्य के कुबाल पिशी بینی بود اما کیو این کوں را اجحاف در حق مربیان کروات می دانستند. مردی را تجربه کردیم که ایران را از جهنم و مرحله مقدماتی جام جهانی نجات داد.

सकुचिच रिफट ता की रोष देबर बर्च्द्ध. او برکس و همه از نامریه هایشین از هوزر دربو او در فوتبال ایران می باشد. حق داشتند தினை है है इन चांद साल निष मी ड؟ حتی با خودی.

کی روش در 8 سالی که سرمربی تیم ملی با مربیانی چون قلاه نویی، برانکو، مانویل جوزه و … برکل شده بود. و هتس سر مجرای لابس تیم ملی با آل اشپورت و هتی جیووا براک و بلوای انگوت کرده کرده است.

اما بازگشت او به ایران با اتفاقات عجیبی همراه بود. دیگر از آن پیرمرد بداخلاق و تندخو کابری نوبود و هتی با تک تک دوشمانانش آشتی کرد.

كي روش، محدي رحمتي را به تعريف تيم ملي دعوات كرد و اشترهاي تینزر شده از آن تراین می داد كمت دلشان برای تنگ شده است. Carlos even contacted سیدجلال حسینی هم و از و کوشت به جمال ملی بوشان ایدی و به از او بابت اوکرید پیش از جامه جانهی 2018 دلجویی کرد.

אז המעש אחור טר עשע קי רושה מרוז אש אש אש קרד קש לבאס טים מושאם برند عیداس ببوشد برند عدیاس کی روش همان بود که برند ایرانی نیمی پوشید و سر آن برند جانبی ولی هلا …

3535

دکمه بازگشت به بالا