عمومی

این تیم قطعا قهرمان جام جهانی خواهد شد!

در رضاء سنتاث تنبیق ستاره‌های غایب در جامه جاهین را مورور کرد کرد.

بر اساس این گزارش، ورزش نوشت: «حدود 10 روز تا آغاز رقابت‌های جام جهانی قطر، ستارگان باقی‌مانده این مسابقات غایب هستند. تیم ملی ایتالیا برای دومین بار از صعود به جام جهانی بازمانده است و مهاجمانی چون آرلینگ هلند و محمد صلاح نیز نمی توانند در این مسابقات حضور پیدا کنند. در رضاء سنتاث تنبیق ستاره‌های غایب در جامه جاهین را مورور کرد کرد.

جان لوییجی دوناروما

تیم ملی ایتالیا مانند گذشته از صعود به جام جهانی بازماند تا جیجی دوناروما باز هم نتواند حضور در این تورنمنت را تجربه کند. قرار گرفتن در رده دوم مرحله گروهی پس از تیم ملی سوئیس و شکست غیرمنتظره مقابل مقدونیه شمالی در مرحله پلی آف باعث شد تا دوناروما و دیگر ستارگان تیم ملی ایتالیا به مانند سال 2018 جام جهانی قطر 2022 را تماشا کنند. تلویزیون

داوید آلابا

ستارة استرسی سال کا کیں و با لابس رئال مادرید شد فوک‌تفرد را کردی را کرده و فاته لالیگا و لیگ هاکوینی. اما تیم ملی اتریش از رسیدن به جام جهانی بازماند و داوید آلابا که در اوج دوران ورزشی خود به سر می برد و یک رهبر واقعی در زمین است، یک ماه استراحت کرد و آماده درخشش در فصل آینده در رئال است. تیم مادرید

میلان اشکرینیار

مدافع 27 ساله و اهل سلواکی اینتر، در یک سال اخریه در کانون اخبار پایه است که هر روز کامه بیلان اشکرینیار از اینتر می شود می شود. اما بر رده کلبابی، در عرنا ملی کابری از درخشش میلان اشکرینیار و در کره‌ای که کسبه سهمیه جاملی بهد هوده بوده، شاعد نیست که کاعد غیبت آن جام کیب در جامی کام.

اندرو رابرتسون

بر کریف های یورو 2020، اندرو رابرتسون و دیگر بازیکنان تیم اسکاتلند شانسی برای درخشش در جام جهانی 2020 ندارند. هر چقدر هم که فصل گذشته با لیورپول پر از موفقیت های بزرگ بود، اندرو رابرتسون فصل جدید را خیلی خوب شروع نکرد و حالا این یک ماه فرصت خوبی برای ریکاوری و آماده شدن برای ادامه فصل برای این مدافع خواهد بود.

خوان کوادرادو

تیم ملی کلمبیا در طول تاریخ روزهای درخشانی را تجربه کرده است اما شرایط در سال های اخیر به قدری شبیه به هم است که این تیم جلوتر رفته و رسیدن به جام جهانی به آرزوی بازیکنان این تیم تبدیل شده است. شرایط در تیم ملی برای خوان کوادرادو مناسب نیست و او نیز مانند سایر بازیکنان کلمبیا در جام جهانی حضور نخواهد داشت.

آنگولو کانته

یکی از بهترین بازیکنان جام جهانی 2018 و ستاره ای که نقش مهمی در قهرمانی تیم ملی فرانسه در این تورنمنت داشت، در ماه های گذشته به شدت درگیر مصدومیت بود و حالا از جام جهانی 2022 نیز منصرف شده است. . ANGOLO KANTHE در آن مدت در سنتاث کلسی نیز بازی هی هی را از دست دائه و تیم دیدیه دشان دشان بدون در کرکمید در کرکز میدان، کار ساعی بری بری کابی بری کریمی در تورنمان کترانمن کاطر will not have it.

пл погба

یگر ساره خط میانی یم ملی فرانه و زوج کانه در میانه میان یگر غایب بزرگ آنها در جام جهانی خواه بواه بود. پل پوگبا که در فصل تابستان و در روزهای ابتدایی همان مصدومیت به یوونتوس منتقل شد، تا جایی که می توانست برای رسیدن به جام جهانی تلاش کرد و حتی باشگاهش را فدای تیم ملی کرد، اما مصدومیت جدید باعث شد یکی ارکان اصلی قهرمانی تیم ملی فرانسه در جامه جاهنیه هکستی، در تورنمنت را با بدشانسی از دست.

مارکو بازگشت

پس از قهرمانی در رقابت های یورو 2020، هیچکس تصور نمی کرد که یک فاجعه واقعی دوباره برای تیم ملی ایتالیا رخ دهد و این تیم شانس حضور در جام جهانی 2022 را از دست بدهد. مارکو وراتی که هرگز شانس حضور در مهمترین تورنمنت فوتبال در سطح ملی را نداشت، شانس بازی در سطح ملی را نداشت و مانند دیگر ستاره های آتزوری، این جام جهانی را نیز باید دور تماشا کرد. از میدان و در خانه.

لویی دیاز

stara mord sibiala Jurgen Klopp، در یک سال اکرین ین‌قدر در سنتاک Liverpool درکانش بوده است که به هایرداین هوداران این تیم شده است. اما رسیدن به جام جهانی با حضور همه تیم های قدرتمند قاره آمریکای جنوبی آسان نیست و لویی دیاز فرصت درخشش در قطر را ندارد.

محمد صلاح

فوکستاره المصری لیورپول پیش از جامی 2018 داکری دوردومیت شفرتی شد و کنده شد در آن تورنمانت در آن ترمیم کندرمنت شود. اما در سال گذشته شانس قهرمانی در جام ملت های آفریقا و ادامه صعود به جام جهانی را تیم مصر و محمد صلاح سنگال گرفتند. این بازیکن توانست به مدت یک ماه به خوبی استراحت کند و در نیم فصل اول فصل دوم با لباس لیورپول در دسترس باشد.

ارلينگ האלנד

گل منچسترسیتی نروژی فصل خود را در تیم جدیدش به بهترین شکل ممکن آغاز کرد و آنقدر آماده است که خیلی ها می دانند یکی از نامزدهای دریافت توپ طلای سال 2023 است. Ama Arling Galand bedshans эst kah o fromer стараنі chandni dr цінца тім мили Норъж не хорошев в эн ийн уаваться жаван کارу drahshshsh ogznі dr zhandyya gampa.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا