عمومی

اینترنت رایگان برای دانش آموزان و معلمان

با توجه به پایگاه اطلاع رسانی مجله لوکس

محسن حاجی میرزایی – وزیر آموزش و پرورش در برنامه امشب: “در شاد ، بیشتر مهارت های معلمان (شبکه جامعه دانش آموزی) به آموزش دانش آموزان اختصاص می یابد.”
حاجی میرزایی افزود: “70٪ از تحصیلات دانش آموزان به صورت حضوری در مقابل کورونا اتفاق افتاد و خوشحال نبودیم که تحصیلات دانش آموزان را ناقص گذاشتیم.”
وی گفت: “ما ظاهراً باید در سال 1990 به آموزش تجارت الکترونیک بیاییم ، اما ما فرصتی برای انجام این کار نداشتیم ، اما در شرایط فعلی ، این تعامل توسعه پیدا کرده است.
وزیر آموزش و پرورش گفت: “شاد” ارتباطات الکترونیکی را به دانش آموزان و معلمان ارائه می دهد ، اگرچه مشکلاتی وجود دارد. موفق باشید با این سیستم.
حاجی میرزایی افزود: بیش از 10 میلیون نفر عضو خوشحال هستند. تعداد کل دانش آموزان 15 میلیون نفر است.
وی در مورد برخی مشکلات شاد مانند باز کردن برخی پرونده ها گفت: “تصمیم گرفتیم او را به عنوان شکل کلاس و فضای کلاس در نظر بگیریم.” در روزهای اخیر مشکلات برطرف شده است و 100 اپراتور در تلاشند تا مشکل را حل کنند.
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه سرعت این شبکه سریعتر از نمونه های خارجی است ، افزود: “Shad نرم افزاری است که در کمتر از دو هفته 10 میلیون نفر را تحت پوشش خود قرار می دهد ، باید این مشکل را داشته باشد.”
حاجی میرزایی افزود: خوشحالم که از دانشجویان حمایت کنیم و خانواده های کم درآمد تحت فشار مالی قرار نخواهند گرفت. خوشبختی تنها روش آموزش نیست و بسته های آموزشی برای افرادی طراحی شده است که به هیچ وجه به آن دسترسی ندارند.
وی اظهار داشت: بیش از 11 استان کم درآمد کلاس حضوری را برگزار می کنند.
حاجی میرزایی افزود: ما می توانیم پاییز آینده دوباره با کرونا ملاقات کنیم و این شبکه می تواند محتوای آموزشی را برای دانشجویان فراهم کند.
وی در خصوص ارزیابی دانش آموزان گفت: “در دوره ابتدایی ، ارزیابی توصیفی است و امتحان کتبی نیز وجود ندارد.” تلاش برای اتخاذ تصمیم درست و کم خطر است.

وزیر آموزش و پرورش افزود: در کلاس دوازدهم ، بیشتر برنامه درسی تدریس می شود که امتحانات در 6 ژوئن برگزار می شود. پس از 6 هفته ، دانشجویان برای امتحان ورودی آماده می شوند.
حاجی میرزایی افزود: برای دانش آموزان دوره متوسطه و متوسطه ، امکان قبولی در آزمون شبکه Shad بررسی می شود و ما این امکان را ارزیابی می کنیم.

وی اظهار داشت: تا پایان ماه ژوئن پرونده سال تحصیلی بسته خواهد شد و ما سعی خواهیم کرد تا سال تحصیلی دیگر کورونا را لمس نکنیم.
وزیر آموزش و پرورش با توجه به شبکه رایگان ، افزود: “وظیفه وزارت ارتباطات است ، اما ما مصمم هستیم اینترنت رایگان را برای دانش آموزان و معلمان فراهم کنیم.”
در مورد شهریه ها ، حاجی میرزایی افزود: هزینه آموزش باید پرداخت شود زیرا مدارس باید آموزش را تمام کنند.

وی همچنین گفت: عملیات تغییر وضعیت همه افراد ذیربط ، یعنی معلمان سوادآموزی ، معلمان حقوقی و معلمان پیش دبستانی ، تحت نظارت است.

وزیر آموزش و پرورش افزود: ما در تلاش هستیم مشکلات را با رتبه بندی معلمان حل کنیم.

دکمه بازگشت به بالا