بین الملل

ایران متعهد به پیشرفت فناوری و اکتشافات فضایی صلح‌آمیز است

ایران متعهد به پیشرفت فناوری و اکتشافات فضایی صلح‌آمیز است

نمایندگی ایران در سازمان ملل در پیامی با اشاره به قرار گرفتن ماهواره نور ۳ در مدار زمین نوشت: جمهوری اسلامی ایران همچنان متعهد به پیشرفت فناوری و اکتشافات فضایی صلح آمیز است.

به گزارش مجله لوکس، نمایندگی ایران همچنین خطاب به سخنگوی کاخ سفید که نسبت به این اقدام ایران واکنش نشان داده است، نوشت: در مورد تهدید به تحریم‌ها در حوزه فضایی و موشکی لطفاً به وزارت خزانه‌داری خود مراجعه کنید. جمهوری اسلامی ایران همچنان متعهد به پیشرفت فناوری و اکتشافات فضایی صلح آمیز است – تلاش هایی که در واقع وقف خدمت به بشریت است.

ماهواره تصویربرداری نور ۳ روز چهارشنبه هفته گذشته در ارتفاع ۴۵۰ کیلومتری (۲۸۰ مایلی) از سطح زمین در مدار قرار گرفت. نور ۳ با ماهواره‌بر سه مرحله‌ای «قاصد» به فضا پرتاب شده است.
انتهای پیام

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا