بین الملل

اوسمار:باید گل‌های بیشتری به ذوب‌آهن می‌زدیم/ بازیکنان خارجی در اولین بازی خوب کار کردند

باید روی این مساله که فرصت‌ها را زیاد از دست می‌دهیم کار کنیم

اوسمار:باید گل‌های بیشتری به ذوب‌آهن می‌زدیم  بازیکنان خارجی در اولین بازی خوب کار کردند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امروز باید گل‌های بیشتری می‌زدیم ولی باید روی این مساله که فرصت‌ها را از دست می‌دهیم کار کنیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، اوسمار ویرا بعد از برتری پرسپولیس مقابل ذوب آهن اظهار کرد: بازی کردن مقابل تیمی مثل ذوب آهن در این ورزشگاه همیشه سخت است به خصوص که این تیم امسال خوب نتیجه گرفته است. عملکرد این تیم واقعا خوب است چون با یک بازیکن کمتر بازی کردند.آنها بعد از دریافت گل تغییر تاکتیک داده و کار را برای ما سخت کردند اما بازیکنان ما به خوبی حریف را کنترل کردند.

وی افزود:شکل بازی ذوب آهن باعث شد تا به سمتی برویم که مالکیت توپ را در اختیار داشته باشیم. از این موضوع که بازیکنان به هدفی که داریم پی برده‌اند خوشحال هستم البته امروز باید گل‌های بیشتری می‌زدیم ولی فوتبال همین است و برخی مواقع این اتفاقات می‌افتد.جا دارد از هواداران پرسپولیس که در این شرایط به استادیوم آمدند و تیم را تشویق کردند تشکر کنم. خوشحال هستم که در بازی جام حذفی حمایت هوادارانمان را خواهیم داشت.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این مساله که تیمش فرصت‌های زیادی را از دست داد گفت: در برخی بازی ها از فرصت‌هایی که نصیب مان شده استفاده نکردیم اما باید روی این مسائل در تمرینات کار کنیم. 

اوسمار در پاسخ به این سوال که نظرش در مورد بازیکنان خارجی پرسپولیس نظیر عبدالکریم حسن و اورنونف چیست گفت: وقتی بازیکنی در یک کشور دیگر توپ می‌زند  شاید ابتدا کمی استرس داشته باشد اما امروز که برای اولین بار بازی می کردند عملکرد خوبی داشتند.با این وجود آنها با یک بازی شوک خوبی را تجربه کردند ولی نوع آمادگی آنها در تمرینات نشان می‌دهد که در ترکیب قرار می‌گیرند یا خیر.

 

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا