انتخابات یکی از صدها برکات انقلاب اسلامی است

انتخابات | انقلاب اسلامی

مجله لوکس/لرستان فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: انتخابات یکی از صدها برکات انقلاب اسلامی است.

سردار نعمت الله باقری هفتم تیرماه با صدور پیامی از مردم شریف ایران اسلامی برای حضور پرشور در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد.

 متن این پیام به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

انتخابات یکی از ارکان اصلی پیشرفت و از مهم‌ترین وسیله‌های رفع موانع پیشرفت کشور است.(امام خامنه‌ای)

ضمن پاسداشت مقام رفیع شهدای خدمت، رئیس جمهور شهید، وزیر امور خارجه و همراهان شهیدشان و در آستانه برگزاری چهاردهمین انتخابات ریاست‌جمهوری بر این باوریم که انتخابات فرصت بزرگی است که بار دیگر خواسته‌های ملت شنیده شود و اراده دولت‌ها برای تقویت بنیان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی تقویت شود.

انتخابات یکی از صدها برکات انقلاب اسلامی است که از جمله شاخص‌ مهم مردم‌سالاری دینی به شمار می‌رود و برای تحقق مردم سالاری دینی لازم است که در انتخابات مشارکت جدی داشته باشیم و همانطور که رهبر معظم انقلاب بارها تاکید نموده‌اند، شرکت در انتخابات یک وظیفه‌ی شرعی بوده و به لحاظ مسئولیت فردی و اجتماعی نیز شرکت در انتخابات از اهمیت بالایی برخوردار است.

هشتم تیرماه ۱۴۰۳ فرصتی برای ثبت پیروزی بزرگ دیگری در کارنامه پرافتخار ایرانیان و میعادگاه غلبه بصیرت، امید و آرمانخواهی ملت خداجوی ایران بر عملیات روانی و تبلیغات منفی استکبار و صهیونیسم جنایتکار در ترویج ناامیدی، انفعال و بی تفاوتی است.»

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا