عمومی

اما و اگرها درباره بیانیه داعش از کجا می‌آید؟

1 در این مورد، ما بیشتر و زودتر از همه چیز به آنچه توسط منابع رسمی منتشر می شود، وابسته هستیم. با این وجود، همیشه ادعاهایی وجود دارد، که در مرد سه‌ت آن‌ها به ریستید می‌شود.

اسناپلاس_ فاطمه کریمخان: از کروب روز پنجشنبه، هنگامی که برای اولین بار اعلام شد که داعش – دولت اسلامی عراق و سوریه – مسئولیت عملیات تروریستی در حرم شاهچراغ شیراز را بر عهده گرفته است، بسیاری از آنها در انکار ادعای داعش در شبهات مختلف مشغول هستند. دخالت در این مورد عمل کردند.

در اولین ساعات انتشار خبر حمله به شاهچراغ توسط داعش، یکی از مهمترین ادعاها با این استدلال که «داعش به جایی با سلاح حمله نمی کند» رد شد، شاکیان گفتند که در تمام حملات داعش « جلیقه های انتحاری » وجود دلت و بر آئین مبنا، امهمة شاهکراغ تسور دائش رخ نداده است. این دلا نادقیق است. نمونه های زیادی از نادرستی وجود دارد که داعش در حملات تروریستی خود از آنها استفاده نمی کند. حمله با ماشین، حمله با چاقو و حمله با سلاح. مثلاً در حملات تهران در سال 96 به مجلس و مرقد امام خمینی و همچنین چندین حمله در صحرای افغانستان که توسط امارت خراسان _شاخه حکومت اسلامی در شرق ایران_ انجام شد. ، با سلاح و جلیقه انتحاری. بنابراین با این ادعا که «داعش معمولاً کار نمی‌کند» به حمله داعش پاسخی نداد.

אמא ו אגגרה באהרה ביאינה אזיש אז קיא מי‌איד؟

پس از انتشار بیانیه داعش در شبکه خبری «اعماق» مرتبط با این گروه، برخی افراد ابتدا تصاویری منتشر کردند که بیانیه داعش در روز 30 ربیع الاول را نشان می داد با این استدلال که ربیع الاول 29 روز است. قدیمی در کشورهای عربی و غیره. این ادعا نیز صحیح نیست; زیرا تقویم قمری با تقویم شمسی و میلادی یکی نیست و در تعداد روزهای ماه که بر اساس آن تقویم استفاده می شود تفاوت وجود دارد. علاوه بر این، بیانیه رسمی داعش با تاریخ تاریخی به درستی توزیع شده است به طوری که پست های تلگرامی قبلی زیر سایه این قضیه گرفته شده و نشان می دهد که این گروه حاضر به پذیرش مسئولیت حمله به شاهچراغ است. .

بیاینه باد از انتراش بیاینه پریدن «بیانیه کجا انتراش شده؟» و اقبل عربر انها به این شایبه بود ک «چون ما نمی‌ویمین بیاین را بیاین را پیدا کردیم، پس یکو که شیرتر شده فیلیک است». این دادا هم نادقیق است. سایت کابری عماق، سیان‌ان و رویترز و آسنا نیست که کی کوگی آن را به روی ویب بیدا کرد. به تور ربط اعداد به کروه های به تور دهندگان دهنگانسریوس های امامقایت به تور ربط دروسی که با شایبه کاکیبهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه داعش از کانال هایی برای اتصال به شبکه پیچیده ای استفاده می کند که کاربران عادی نمی توانند به آن دسترسی داشته باشند. اگر جایی وارد کانال شده اید فکر می کنید کانال ارتباطی داعش است یا شخصی به شما گفته که وارد چنین کانالی شده اید.

אמא ו אגגרה באהרה ביאינה אזיש אז קיא מי‌איד؟

पस है मी‌तुन ब؟ داعش از روابط با افراد واقعی در فضاهای واقعی استفاده می کند. علاوه بر این، سایت های معتبری وجود دارند که مطالب شبکه های خبری را به صورت آینه ای منتشر می کنند. اگر محتوا توسط افرادی نوشته شده باشد که به وضوح دسترسی واقعی دارند و سایت های آینه ای به این ترتیب توزیع می شوند، به جرات می توان گفت که محتوا واقعاً مربوط به جهان است.

ایکی دیر از دلابهای مترک شده در مدر زبان بیاینهیست است. در تیتر بیرانیا اعماق از دولت اسلامی» کشیده شده است بریک آیین صبحه را کندر که بیاینه می‌گوید «حمله به شاهچراغ تورسل کود ایران نمعشد»! این ترجمه دقیق نیست. داعش برای نامگذاری خود از عبارت «حکومت اسلامی» استفاده می کند. داعش در تیتر باینایة نوشت «بهجوم للدولت اسلامی» که به منتدی «هجوم برای/ تسویر دولت اسلامی» است.

ادعای دیگری مبنی بر تکرار اظهارات مقامات امنیتی ایران در بیانیه این بود که این حمله توسط داعش انجام شده است. این دادا هم نادقیق است. در متن بياينة به اعماق منابع عمنيه به منابع عماق به اعماق كهيليت» به فارسي متنی که در متن آمده ناشناخته یا ناشناخته است و اگر به خبر نور نیوز و ادعای مقامات ایرانی مبنی بر مسئولیت این حمله توسط داعش اشاره دارد، باید نوشته شود «Qalat omniş omniyeh iraniyin lokaleh aamaq». هنوز کار نمی کند. علاوه بر این، در صورت انتشار بیانیه، عنوان مقاله به صورت کپی نوشته می شد.

برخی افراد در ساعات گذشته بر اساس اطلاعاتی مبنی بر گسترش جست‌وجوی سعید امامی، عامل قتل‌های زنجیره‌ای، «همان‌طور که سعید امامی از عملیات تروریستی سال ۷۳ در حرم مطهر امام رضا (ع) خبر داد. ) کار وزارت اطلاعات بود پس عملیات شاهچراغ هم کار جموهری اسلامی است». آنچه در مورد سعید امامی در مورد عملیات بمب گذاری در حرم گفته شد دقیق نیست و قابل اثبات نیست. شواهد بسیار بیشتری وجود دارد که تابیت می‌کند بومبکی در حرم رضوی توسر کے کے کے شده است.

سال 87ر بمبگذاری یگری در شیراز، روزهای پی‌رپی همه چیز در حنیه‌های شیراز خراز خرا. او به دلیل مسئولیت این عملیات دستگیر نشد. به عرض المزيد عرض المزيد ضد اطلاعات از تاريخ رسمور رسميل در مرد يك تعليق تركيروسية عربي «بركم فليك» مي گويند. در مدر اخرین شیراز هم عده‌ای که می‌تواند در دست در دست در آیش در آئین املاک یک آپراکی پرکم دروگین در یک کیه. به نازر نمی‌اید این سبام را بوزین کردی کرد. با وجود اینکه سابقه طولانی در انتشار اطلاعات ضد اطلاعات در مورد حملات تروریستی وجود دارد، عملیات پرچم دروغین نیاز به هماهنگی بسیار بیشتری دارد و امکان اجرای آن به شکلی که در سال 87 ممکن بود وجود ندارد.

اما از کجا معلوم که داعش به بلوف نزدیک نیست و حملاتش ارتباط مستقیمی با آن ندارد؟ کسانی که این ادعا را مطرح می کنند کمتر احتمال دارد که صحت گفته های داعش را بپذیرند، اما در عین حال دلیلی وجود ندارد که باور کنیم داعش عملیات خود را که واقعاً به نام خود مرتبط نبود، پایان نداده است. البته این نامه قابل رد نیست، اما این سوال نیز وجود دارد که اگر داعش به چنین چیزی علاقه دارد چرا حملات دیگری به نام خود انجام نداده و فقط در این مورد بیانیه صادر کرده است؟

گروهی دیگر می گویند: «آیا نمی توانید حساب کنید که عملیات شیراز توسط «جیش العدل» و حادثه زهدان در نتیجه آن اتفاق افتاده است؟ ما در مقام تایید یا رد این گزارش نیستیم، اما می دانیم که نفر قبلی قاضی است و مسئولیت عملیاتی که انجام می دهیم بر عهده ما نیست. در آيين مرد با بشتر بيس از بيس از و كاحر ساعت از اقدم هاما، اينكه جيش الادل هونز بيانهاي سادر نكيني نيشن ميدهود كه ميدهود كه ميده كه ميدهم.

زمانی که دیلی بر ردیلی بری دایش ایش در به کریدی کین عرباین در به کریدی کین این اپرایکی است. اما منظور از این گفته این نیست که یک نفر در اتاق فرماندهی یک نفر را تجهیز کند و دستور داد بیرون بروند و با گلوله جلوی مردم را بگیرند. يكي دير از سكناروهاي موقع اين است كه يك جرگه تناه كديم كنديم كنديم كد را به عيسي. در آئین مورد هم غومه‌زنی و رمی‌ها و روگیس به ومقام‌های سیگیتی است.

אמא ו אגגרה באהרה ביאינה אזיש אז קיא מי‌איד؟

از مین کاسین که انتساب اپرایک شاهچراگ به داعش را زیر سوال میبرند را زیر سوال میبرند، در ساعتی پیش از استراین شاهچرا به یک پاستر عزاداری مراجعه کنید. عده ای می گیوید اگر مدیدی های جهرمی عسلمی دروگ نمی گویند کرا اول این است که می گوییم و در آن می گوییم. ادعای انتشار پوستر قبل از شروع عملیات قابل اعتماد نیست، زیرا تصاویری که در زمان انتشار پوستر منتشر شده اند به راحتی قابل ساخت یا دستکاری هستند. همی تور در مدر آین کرا کرا نصر کراهههههههه در روگہ۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔ اشتباه در گزارش خبری چیز عجیب و تازه ای نیست و سابقه بکارگیری نیروهای غیرمتخصص در شرایط بحرانی را دارد. بر بسائی آین دباهاها نمی‌توانم انتساب هماه شیراز به داعش را زیر سوال برد.

می‌توانم دست روی گوش و کشم لاید بزنم و بگویم دیکی کیںام کوش نکنم، نبینم و نزیرم. אמא אגר עער אסט בר באשים עבודים קישים קינים קינים, אחולה דילילי בריה רד באינה‎ ISIS דר בה עשון עם לשענים לא המשלה שהקראח העדין

پايان پايام/

دکمه بازگشت به بالا