حوادث

افزایش سرعت امدادرسانی با «شماره واحد امدادی»

مدیر آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با اشاره به طرح «ترکیب شماره تماس های اضطراری» گفت: طرح تلفیق این شماره ها و در نظر گرفتن یک شماره واحد برای تماس با اورژانس در بسیاری از نقاط دنیا انجام شده است. تا گزارشی که اعلام شد در همان کیلتی به روزینگ و تعریف شده است.

به روگر عسنا، قدرت‌الله محمدی अर्षा पार «تجمیع نوبو تماسهای امدادی» گفت: در کیش بریک کریں و کیں کیں با عرض المزدانی با ورکسینہ ہے باید در نظر داشت که پنج یا شش نهاد امدادی در کشور فعال هستند که در برخی موارد به اشتباه با آنها تماس گرفته می شود.

وی با بیان اینکه گاهی شهروندان در مواقع ضروری با شماره های غیرمرتبط تماس می گیرند، بیان کرد: در برخی موارد مشاهده شده افرادی که دچار استرس و اضطراب هستند، توانایی تصمیم گیری درست را در لحظه از دست می دهند و همین موضوع باعث می شود در برخی موارد دچار مشکل شوند. شماره تماس های اضطراری که مرتبط نیستند. إِن امر سبوب می‌شوند تا در روند امدرسانی فیشتون شود و هذا یمدرسانی با تعریف کرید شود.

مدیر سازمان اورژانس و خدمات ایمنی شهر تهران گفت: با توجه به شماره تماس یک واحد برای سازمان امدادرسانی، لازم است امدادرسانی با سرعت بیشتری انجام شود. تجميع تجميع در نوبروها و در گرتن يكتك براي تاماي با نوبرهاي امدادي در ميان كوتین دوری روست است كه این تكتمی است كه همان طور كه ​​به آن می رسد.

و در یک برنامه رادیویی گفت که برای جمع آوری شماره تماس های سازمان های امدادی نیازی به راه اندازی سازمان جدید نیست و مقرر شد این طرح به صورت پایلوت در استان تهران اجرا شود و زمانی که کاستی ها و مشکلات در سایر استان های کیشور نیز به اجرا دربیاید برطرف شد. البته مشخص نیست که هیچ عددی با یکدیگر ادغام شود، اما اعداد مشابهی وجود نخواهد داشت تا اشتباهات قبلی تکرار نشود.

در مورد تعداد اعداد بیشتر بخوانید:


نظر ريس المرجمة براشن براحة تك نموبر شدن دشت‌هاي آمدي.


پيشنهاد اورژانس брай передлагать 115 بخ تك نومرم ایمدادی کیشور


производительный экспрессия номеров ду зигани брай имдаться/ пайлот пача недел дер техран игра шуд

محمدی همچنین گفت: سامانه ای که ایجاد می شود هوشمند است و ظرفیت سنجی های لازم برای این منظور به ویژه انجام می شود، هدف از اجرای این طرح افزایش سرعت کمک رسانی و ظرفیت سنجی و سیستم هوشمندی که ایجاد خواهد شد” سرعت کمک کاهش می یابد و مقاومت تلفن کاهش می یابد و اشتباهات قبلی تکرار نمی شود. متأسفانه قطعی تلفن برای سازمان های امدادی نیز در صورتی رخ می دهد که این اتفاقات برای شهروندان نیز مشکل ایجاد کند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا