افتتاح همزمان آشپزخانه‌های پویش اطعام حسینی در سراسر کشور

آشپزخانه | خانه

در مراسمی با حضور قائم مقام کمیته امداد، آشپزخانه‌های پویش اطعام حسینی در سراسر کشور افتتاح شد.

به گزارش مجله لوکس، همزمان با آغاز ماه محرم در مراسمی که با حضور جعفر صباغیان، قائم مقام کمیته امداد در حسینیه شاهزاده علی اصغر(ع) تهران برگزار شد، آشپزخانه‌های پویش اطعام حسینی در سراسر کشور افتتاح شد.

قائم مقام کمیته امداد در این مراسم ضمن تشکر از اقدامات هیأت‌های مذهبی، خیران و مراکز نیکوکاری در راه‌اندازی مراکز اطعام حسینی، گفت: پویش اطعام و احسان حسینی(ع) حدود چهار سال است که به صورت پررنگ در مجموعه نیکوکاران و هیات‌های مذهبی با همکاری کمیته امداد در حال اجرا است.

وی افزود: تمام منابع این طرح از محل خیران تامین می‌شود و کمیته امداد نیز در تهیه و توزیع غذا و رساندن آن به دست نیازمندان همکاری می‌کند.

صباغیان همچنین خاطرنشان کرد: کمیته امداد در موضوعات مختلف مسکن، اشتغال، جهیزیه و غیره خدمات می‌دهد. اما طرح اطعام به نیازمندان از طرح‌های پربرکتی است که برکت آن در سایر بخش‌های کمیته امداد نیز جاری است.

وی اظهار کرد: از تاکیدات پیامبر اسلام و ائمه اطهار است که به فقرا، محرومان و ایتام اطعام بدهیم. امیدواریم که به برکت این ایام و خون پاک اباعبدالله(ع) این موضوع اطعام رونق پیدا کند. ما هم به عنوان مسئولان کمیته امداد وظیفه داریم که در خدمت مردم باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، صباغیان گفت: خیرین و نیکوکاران می‌توانند از طریق شماره‌گیری کد دستوری #۸۸۸۷* و #۱۲* کمک‌های خود را در این امر خداپسندانه اهدا کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا