فرهنگ و هنر

اعلام نتایج اولین آزمون مجددشفاهی هجدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم

مسئول دبیرخانه ملی حفظ قرآن کریم از اعلام نتایج اولین آزمون مجددشفاهی هجدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم خبر داد.

به گزارش مجله لوکس، محمد مهدی بحرالعلوم -مسئول دبیرخانه ملی حفظ قرآن کریم- در توضیح این خبر اظهار کرد: این مرحله از آزمون شفاهی که برای اولین بار در طول برگزاری ۱۸ دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم برگزار شد، از تاریخ ۲۴ آبان ماه لغایت ۱۰ آذر ماه در مراکز استان‌ها و با شرکت ۱۲۷۰ نفر و با همکاری داوران و ممتحنان استانی انجام شد.

بحرالعلوم در ادامه گفت: از مجموع نفرات شرکت کننده تعداد ۱۵۵ نفر حائز دریافت مدرک تخصصی درجه ۳، تعداد۴۱ نفر حائز دریافت مدرک تخصصی درجه ۴، تعداد ۹۱ نفر حائز دریافت مدرک تخصصی درجه ۵ و تعداد ۴۵ نفر نیز به مرحله سوم آزمون‌های ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم راه یافتند.

مسئول دبیرخانه ملی حفظ قرآن کریم تصریح کرد: افرادی که نسبت به نتیجه اولیه خود در آزمون تجدیدی اعتراض دارد می‌توانند تا تاریخ ۲۲ دی‌ماه نسبت به ثبت اعتراض خود در صفحه اعلام نتایج اقدام کنند.

آزمون مجدد شفاهی هجدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم، امسال برای اولین بار و با تصمیم شورای کارشناسی ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان به اجرا درآمد.

آزمون مرحله سوم در تاریخ ۱۳ بهمن ماه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

انتشارات فرهنگ و هنر

از ترکیب کلماتی منتقی و فرهنگ غنی، جادوی زبانی را بر شما تمرین می‌کنم.
دکمه بازگشت به بالا