فرهنگ و هنر

اعضای شورای سیاست‌گذاری هفتمین جشنواره فجر صنایع‌دستی و هنرهای سنتی معرفی شدند

عاشاء صناعیت‌دستی و حنرهای سنتی، اختما عدنا شوریا شوریت شیاسته که هفتمین فیستی فجر سنایی‌دستی و هنرهای سنتی را احداد را کرد.

به گزارش مجله لوکس، وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی دستوراتی را به اعضای شورای دولتی هفتمین جشنواره صنایع دستی و صنایع دستی سنتی فجر صادر کردند. مریم جلالی دستیار صنایع دستی و سنتی و تعدادی از اعضای آن در محل دفتر اصفاحة صناعیت دستی شد.

فرشید شکیبا، نیکو شوجا‌نوری، کاظم نازری، محمدتقی اشوری، محدی کوزری‌ها افشار، شهرام غیل‌ابادی، تاهیره قیومی، علی تولوی، علیرضا تابش، سید مجتبی حسینی ادوند شوریا شیاسته‌ایں هفتمین فستیا فجرناعیت و هنرهای سنتی.

در متن این قوانین آمده است:

«جشنواره فجر صناعت و هنرهاي سنتي به‌تنيو يك از يادمان‌هاي سترگ پيروزي كھوهمند اسلامي ايران، كيشي بهفرد را به خود استخداده دايي كه نيدبكش تولاک و كانيك پشتي در جمه‌جهت اين آرين در كيشور است. در جشنواره با مهیا زمینه سازی لازم برای تبادل نظر، رشد اندک و توسعه صنایع دستی و هنرهای سنتی با کیفیت، فرصتی برای افزایش تولید و بهبود وضعیت فراهم می کند. لذا با عنایت به تجارب ارزنده و سوابق درخشان، به عنوان یکی از اعضای شورای سیاستگذاری کشور در هفتمین جشنواره صنایع دستی و صنایع دستی به اطلاع شما خواهد رسید.
عمید است در برتو عنایات حدوانه منان همیا موافک و معید بهدید»

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا