ورزشی

اعاده دادرسی گل گهر رد شد/ پایان امیدهای قلعه نویی و پرسپولیس

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال درخواست عاده دادرسی بازیکن بازیکن باشگاه گل گهر را رد کرد.

به گزارش مجله لوکس، فدراسیون فوتبال اعلام کرد: «بر اساس رای کمیته استیناف در خصوص درخواست عاده دادرسی احکام دو کمیته بدوی (انضباطی) و استیناف پیرامون موضوع باشگاه گل گهر در استفاده از نماینده غیرمجاز مستند به پیام مشاور مشاور رئیس جمهور آمریکا به ریاست جمهوری کمیته انضباطی که آن دلالت بر حل قاطع به موضوع پرونده و اعمال تنبیه نسبت به باشگاه دیگر گهر دارد و مستندات گل مورد اشاره باشگاه گل گهر که همان تکرار دفاعیات سابق است.

با توجه به اینکه فایل صوتی روشن و قوی در تاثیرگذاری روی رای صادره نیست و 9 نفر قاضیان دو کمیته (انضبا و استیناف) در خصوص رای اتفاق نظر داشته اند و تأثیرپذیری همه این افراد از یک پیام صوتی عقلانی و منطقی نیست و رای دو. كميته متكي به موضوع روشن مرتبط با استفاده از بازيكنان غيرمجاز بوده و دفاعيات نيز بايد با اين موضوع مرتبط باشد، پس از آن، باشگاه گل گعاد صادر و اعلام مي كند كه اين راي قطعي است.

به گزارش مجله لوکس، با این درخواست عاده دادرسی، ل گهر شانسی برای ارسال پرونده محکومیت خود به

به این ترتیب، ۷ امتیاز کسر شده از گل گهر و امتیازهای اضافه شده به استقلال، سپاهان و پیکان دست نخورده می ماند و پرسپولیس هم که امیدوار به بازگرداندن این امتیازها بود تا اختلافش با استقلال کمتر شود، ناامید شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا