اجتماعی

استفاده از«شاد» تا پایان سال ۱۴۰۰ رایگان است

مشاور وزیر و رئیس شبکه آموزش دانش آموزان (شاد) از ادامه شبکه شاد در تابستان خبر داد و افزود که استفاده از “شاد” تا پایان سال 1400 آزاد است.

به گزارش مجله لوکس ، “نیلوفر شرفی” در ارتباط با شبکه آموزش دانش آموزان (شاد) گفت ، “شبکه شاد” به عنوان بستر رسمی آموزش مجازی وزارت آموزش و پرورش که سال گذشته فعالیت خود را آغاز کرد ، در تابستان نیز فعالیت خواهد کرد. .

وی افزود: با راه اندازی یک شبکه شاد در دوره کرونا ، ما توانسته ایم با وجود مشکلات خاص این شرایط از روزهای “آموزش مجازی” جان سالم به در ببریم.

شرفی افزود: این شبکه در فضای مجازی الگویی از یک محیط محافظت شده است که توانسته است “سیستم آموزش کشور” را در برابر بحران تعطیلی آموزش حضوری فراهم کند. بنابراین ، آموزش و پرورش با استفاده از توانایی شاد خود توانست یک سال تحصیلی را با آموزش مجازی به پایان برساند.

وی ادامه داد: “در طول سال تحصیلی ، ما در حال برنامه ریزی برای” فعالیت های تابستانی “هستیم که به زودی در شبکه شاد انجام می شود. نمونه ای از این فعالیت ها خدمات” آموزش عالی “است که سال گذشته برای پر کردن هرگونه فعالیت فعال شد. خلا in در آموزش و بارگذاری در صفحات شخصی دانش آموزان.

رئیس شبکه شاد خاطرنشان کرد: دسترسی به شبکه شاد سال گذشته طبق دستور رئیس جمهور آزاد بود و اکنون طبق “مصوبه مجلس شورای اسلامی” این دسترسی تا پایان به صورت رایگان اعلام شده است. از 1400. . بنابراین ، اگر خدمات ویژه ای به دانشجویان بصورت رایگان ارائه شود ، این موضوع را روشن و اطلاع رسانی خواهیم کرد.

به گفته مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ، شرفی گفت: “ما قصد داریم مهارت های شاد را در تابستان و سال تحصیلی آینده توسعه و توسعه دهیم ، به طوری که اگر به هر دلیلی برای ادامه آموزش مجازی ، یک شبکه شاد از high کیفیت دانشجویان عزیز و فرهنگیان عزیز.

پیام تمام شد

دکمه بازگشت به بالا