ورزشی

استادان بسیجی طلایه‌دار تولید قدرت اجتماعی برای «جهاد تبیین»

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بیرجند، سیدحسن هاشمی در مراسم گرامیداشت یاد شهید «دکتر چمران» در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند با تجلیل از تأثیرگذار استادان بسیجی در بصیرت افزایی و مقابله با هجمه‌های استکبار جهانی اظهار کرد: استادان بسیجی نقش و سهم ارزنده‌های در پیشرفت علمی کشور دارند و مروج تفکر ناب انقلابی در مراکز آموزش عالی هستند.

وی افزود: رهبرات و بیانات عالی انقلاب بهترین الگو و راهبرد برای استادان بسیجی است. بسیج از نیروهای متعهد و من تشکیل شده و این مجموعه پویا، مخلص و فداکار یادگار حضرت امام خمینی(ره) بوده است و عاملی بسیار قوی برای تقویت، اقتدار و امنیت ملی است. این نیروی قوی و مردمی نقش مهمی در افزایش توانهای ملی و شکوفایی دارد. در بیانیه بسیار مهم گام دوم انقلاب اسلامی، مقام معظم رهبری چشم‌اندازی بسیار روشن و امیدبخش ارائه شده است بنابراین، استادان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی در امر بسیار مهم جهاد تبیین و در این زمینه تبیین اهدافی را بیان می کنند و در واقع سند تحول و تعالی دانشگاه نقشی دارند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی عنوان کرد: شهید چمران دانشمندی مؤمن و انقلابی بود که با اخلاص، ایثار و در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی بود. ترویج توسعه انقلابی و تقویت روحیه بسیجی است.

استادان بسیجی طلایه‌دار تولید قدرت اجتماعی هستند

از سوی دیگر، از سوی دیگر، استادان بلیجی طلایه‌دار تولید قدرت اجتماعی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی و جهاد تبیین هستند.

استادان بسیجی طلایه‌دار تولید قدرت اجتماعی برای «جهاد تبیین»

حجت‌الاسلام محمد حاجی‌زاده اضافه کرد: این بسیجی می‌تواند برای ترویج جریان نخبگانی متعهد و انقلابی برای تبین اصلاح مسائل و تقویت فعالیت‌های اثربخش و معطوف به حل مشکلات جامعه بسیار متفاوت باشد. بیانات رهبر انقلاب در جمع استادان بسیجی که فرمودند: «فعالیت استاد بسیجی تنها تعلیم نیست پیشرفت علمی، نوآوری و ماهیت دانش و زبان آن آمیخته با اخلاق و تربیت نفس و همت گماشتن به دوگانه فراگیری تازه‌های علمی و اجتهاد و تولید علم و کارهای دیگری از این قبیل ازجمله مسئولیت های استاد علم و شما بسیجیان در همه این زمینه ها می توانند پیشگام و پیشران باشند. بیانگر اهمیت بسیج اساتید است.

از سوی دیگر: بسیج اساتید نقشی مهم و متخصصی برای پرورش انسان‌هایی در تراز انقلاب اسلامی دارد.

انتهای پیام / ۴۱۲۱/۴۰۶۲ /

دکمه بازگشت به بالا