استان ها

اسانس‌های ایران‌ساخت به بازارهای اروپایی رسید

محققان یکی از شرکت های فعال در صنایع گیاهان دارویی با عطر گیاهان دارویی در کشور توانستند این محصولات را در بازارهای بین المللی عرضه کنند.

گزارش کردن، ژاله موشنی آراگی مدیر خلاق این شرکت با اشاره به توانایی این شرکت در بهره برداری و فرآوری انواع عصاره های گیاهی گفت: پس از کسب تجربه در همکاری با نهادهای دولتی و با توجه به پتانسیل بالای منابع طبیعی و گیاهان دارویی در کیشور. , İn hözzadım ve khat production assans‌hayai İran‌ساخت را rah‌endezi.

وی ادامه داد: بسیاری از فرآورده های گیاهی به صورت خام فروشی به خارج از کشور صادر می شود که به این ترتیب با طراحی خط تولید ویژه توسط تیم مهندسی این شرکت، فرآیند خاصی را برای تهیه اسانس در … کشور به استخراج اسانس و عصاره گیاهان مختلف می پردازد. در این زمینه توانستیم زمان دریافت فروشگاه رفاه را از 15 ساعت به دو ساعت کاهش دهیم و همچنین در دسترس بودن فروشگاه های رفاه را به بالای 99.5 درصد رساندیم.

مدیر خلاق این شرکت ضمن تاکید بر اهمیت تکمیل زنجیره تولید صنایع مرتبط با گیاهان دارویی در کشور، گفت: در حال حاضر علاوه بر گیاهان داخلی، برخی از گیاهان از کشورهای دیگر نیز در مرحله تسهیل قرار دارند. مانند نارگیل یا دارچین.» او اشاره کرد. در آن سمولة علی سممه ها براوری کار میکرید کی کے و بریجه نیز مرد فراوری کار.

محسنی افزود: کشورهایی مانند فرانسه و کشورهای حوزه خلیج فارس از جمله مشتریان در این گروه خلاق هستند و در مجموع ما یک شرکت صادرات محور هستیم. با توجه به اینکه صنایع دارویی و بهداشتی این کشورها بالاخره در حال تولید محصولات دارویی، بهداشتی و آرایشی هستند، خط تولید را گسترش دادیم و تولید محصولات نهایی را به ترتیب صادرات آسان کردیم.

در حال حاضر هرد نزی در تلکه آدیم از ترایک بومی سازی تکلیک و کود را به فراخور نیاز کیشور دیمیم تولید می کند و داروهای مخصوص حیوانات و زنبور عسل و انواع محصولات بهداشتی و آرایشی تولید می کند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا