ورزشی

اخراج کارمان را سخت کرد

آفتاب‌‌نیوز :

خوانما گوئررو، مربی فولاد که به دلیل محرومیت مارتینس در نشست خبری حاضر شد، پس از شکست فولاد خوزستان مقابل سپاهان اظهار کرد: به تیم حریف برای این بازی خوب تبریک می‌گویم. گل اول را زود دریافت کردیم و بعد گل دوم را خوردیم که این باعث شد روی تیم ما فشار بیاید. بعد از آن بازیکنان ما خودشان را پیدا کردند و یک گل زدیم و قبل از پایان نیمه هم می‌توانستیم گل مساوی را بزنیم. در نیمه دوم هم بعد از اخراج کارمان سخت شد.

او درباره نقطه ضعف فولاد گفت: در فوتبال همه خط‌ها مهم هستند. ما سعی کردیم امروز جمع بازی کنیم که کار را برای حریف سخت کنیم اما موفق نبودیم.

دو تیم سپاهان و فولاد در چارچوب دیداری معوقه از هفته پنجم لیگ‌ برتر فوتبال در ورزشگاه نقش‌جهان به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۳ بر یک به سود طلایی‌پوشان اصفهان به پایان رسید.

فرشاد احمدزاده، شهریار مغانلو و کاوه رضایی برای سپاهان گلزنی کردند و عادل ارغند تک گل فولاد را به ثمر رساند.

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا