اقتصادی

اتصال ۸۸ خانوار روستایی لرستان به اینترنت پرسرعت

مجله لوکس/لرستان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان از اتصال ۸۸ خانوار روستایی استان به اینترنت پرسرعت خبر داد.

به گزارش مجله لوکس و به نقل از روابط عمومی ICT لرستان، مجتبی صارمی از احداث سایت جدید در روستاهای سیوله و شنگان در شهرستان ازنا و بهرمندی تعداد ۸۸ خانوار اهالی این روستا از اینترنت پرسرعت خبر داد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اظهار کرد: توجه به مناطق محروم و کاهش شکاف دیجیتالی بین شهر و روستا از برنامه‌های با اولویت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است که در استان برای تحقق آن به جد پیگیر هستیم.

صارمی افزود: در راستای توسعه ارتباطات روستایی و از محل اعتبارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات یک سایت جدید در روستای سیوله وشنگان از توابع شهرستان ازنا توسط اپراتور همراه اول احداث شد.

این مسئول گفت: با این سایت ۸۸ خانوار با جمعیتی بالغ بر ۳۳۲ نفر به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند و از اینترنت پر سرعت بهره‌مند شدند.

صارمی تصریح کرد: مهمترین بستر تحقق اهداف دولت مردمی در مورد تسهیل در ارائه خدمات دستگاه‌ها به مردم و حرکت به سمت الکترونیکی شدن خدمات و هوشمندسازی آنهاست که می‌توان نقش بسیار مهمی در توسعه و عمران و ایجاد اشتغال در این مناطق ایفا کند.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه و دانش فنی وسیع هستم که با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند و رویکردهای تحلیلی، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با قدرت تفکر و تحلیل بالا ارائه دهم. هدفم این است که شما را در درک بهتر مسائل اقتصادی یاری دهم و به شما اطمینان دهم که از بهترین منابع و تحلیل‌ها استفاده می‌کنید.
دکمه بازگشت به بالا