ورزشی

آمریکا ۱۳ شرکت مرتبط با بخش انرژی ایران را تحریم کرد

با کم‌تر شدن تحریم‌های نفتی ایران؛

وزارت خزانه‌داری آمریکا مدعی شد: ۱۳ شرکت در چندین حوزه که صدها میلیون دلار فرآورده‌های نفتی و فرآورده‌های نفتی ایران می‌فروشند در شرق آسیا ممنوع شدند.

به روگر گروه جهان اینگا انا، منزیرت خزانه‌داری امریکی روز پنجشنبه به وقت محلی در تداوم به دوگانه خود، تحریم‌هایی علیہ 13 شرکتی با بخش عنریگا ایران داگا کرد.

دفتر کنتلی کیکی‌ای کارینی مزیرت کازانه‌داری امریکی روز پنجشنبه به وقت محیلی در بیاین‌های کدفر کرد: 13 شرکت در چندین حوزه که صدها میلیون دلار فرآورده‌های نفتی و فرآورده‌های نفتی از ایران به خریداران شرق آسیا می‌فروشند، توقیف شدند.

وزارت خزانه داری آمریکا افزود: این پنجمین بار است که تجارت نفت و پتروشیمی ایران از خرداد ماه سال جاری هدف گذاری می شود.

برایان نلسون، دستیار وزیر خزانه‌داری آمریکا در امور تروریسم و ​​اطلاعات مالی گفت: ایران از روش‌های خاص خود برای فروش غیرقانونی نفت و فرآورده‌های نفتی استفاده می‌کند. آمریکا به علی‌ها تحریم‌ها علی کاکری که این ترجاز را می‌کندن رام داد.

شرکت های تحریم شده توسط آمریکا در امارات، هنگ کنگ، جزایر مارشال و چین مستقر هستند و دولت آمریکا به نمایندگی از شرکت های تحریم شده توسط صنایع پتروشیمی خلیج فارس، صنعت پتروشیمی تریلیانس و نفت ملی از این شرکت ها شکایت می کند. و شرکت گاز ایران در آوردن فرآورده های نفتی و پتروشیمی به ایران.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا