ورزشی

آلگری: باید به پیشرفتمان ادامه دهیم

سرمربی یوونتوس بعد از صعود به نیمه نهایی کوپا ایتالیا ابراز امیدواری کرد روند رو به رشد تیمش حفظ شود.

به گزارش مجله لوکس و به نقل از فوتبال ایتالیا، یوونتوس پس از نمایش درخشان مقابل سالرنیتانا در دور قبل، این بار میزبان فروزینونه بود و توانست با هت‌تریک میلیک و تک گل ییلدیز، پدیده ترک خود به پیروزی برسد و راهی مرحله نیمه‌نهایی کوپا ایتالیا شود.

تورینی‌ها در این مرحله باید به مصاف لاتزیو بروند. دیگر دیدار این مرحله هم بین آتالانتا و فیورنتینا برگزار خواهد شد.

ماسیمیلیانو آلگری بعد از این دیدار گفت: من از بازیکنانم به خاطر عملکرد خوبی که در این دیدار داشتند تشکر می‌کنم. اکنون یک نیمه‌نهایی فوق العاده مقابل لاتزیو در ماه آوریل پیش رو داریم اما قبل از آن باید تمرکز خود را روی سری آ حفظ کنیم. همه باید برای این پیروزی جشن بگیریم اما از فردا باید روی دیدار بعدی مقابل تیم ساسولو تمرکز کنیم که دفعه قبل ۴ گل به ما زد.

او در بخش بعدی صحبت هایش افزود: اینکه موفق شدیم دروازه خود را بسته نگه داریم، خوب بود، چون اخیراً به راحتی گل می‌خوردیم. ما باید در بسیاری از زمینه‌ها به پیشرفت خود ادامه دهیم. در نیمه اول کمی بیش از حد در دادن پاس مشکل داشتیم، بنابراین باید روی آن کار کنیم.

در ادامه از آلگری در مورد فعالیت نقل و انتقالات یووه در پنجره زمستانی سوال شد که این مربی ایتالیایی گفت: من از ترکیب فعلی بسیار خوشحالم. باشگاه به خوبی می‌داند که باید چه کاری انجام دهد و سراغ چه بازیکنانی برود. بازیکنان زیادی نیز در آکادمی یوونتوس هستند و این برای باشگاه خوب است. در واقع روی این بازیکنان نیز تمرکز داریم.

انتهای پیام

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا