بین الملل

آغاز پیش فروش نمایش «پس از»/ روایتی از زندگی هنری یک نوازنده

آغاز پیش فروش نمایش «پس از»  روایتی از زندگی هنری یک نوازنده

پیش فروش بلیت نمایش «پس از» به کارگردانی مرتضی کوهی، از روز یکشنبه ۵ فروردین در سایت تیوال آغاز می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، نمایش «پس از» به عنوان بهترین نمایش اولین جشنواره هم آغاز و برنده ۶ جایزه در بخش‌های بازیگری، نویسندگی، کارگردانی و طراحی صحنه از ۲۳ فروردین ماه جاری اجرای خود را در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر اغاز می‌کند و پیش فروش بلیت‌های آن از روز ۵ فروردین روی سایت‌های تیوال و گیشه تئاتر در دسترس مخاطبان قرار دارد.

تهیه کنندگی این نمایش را امیر موسی کاظمی بر عهده دارد و بازیگرانی همچون مهران مرادی، پیمان محسنی و شیدا پهلوان در این نمایش ایفای نقش می‌کنند.

دستیار کارگردان و مدیر تولید این پروژه نمایشی را علیرضا زیوری بر عهده دارد. معصومه کوه زادی منشی صحنه، محدثه عبدلپور دستیار دوم کارگردان و مدیر صحنه، مدیر روابط عمومی زهرا شایان فر، مدیر تبلیغات امیرحسین میرزائی، تصویربردار علیرضا قاسمی، موشن گرافی و تیزر سهیل فلاح و علیرضا قاسمی، طراح پوستر سهیل فلاح، گرافیست سجاد تیموری، عکاس امیرحسین میرزائی و عکاس گروه کارگردانی یاسمین یوسفی راد در این پروژه همکاری می‌کنند.

در خلاصه نمایش «پس از» آمده است که «نشان ۳۰ ساله، هنرمند و نوازنده پیانو پنج سال است که دچار انفصال از خود است و در طول این پنج سال با خود مجازش ملاقات کرده و زیسته. این معاشرت، او را حتی از هنر و علایق اش جدا ساخته. اما اکنون نشان حتی خودش را در آینه هم نمی‌بیند.»

این نمایش جایزه دوم طراحی صحنه، کاندیدای بهترین بازیگر زن، جایزه اول و سوم بازیگری مرد برای هر دو بازیگر مرد نمایش، جایزه اول نمایشنامه، جایزه اول کارگردانی و جایزه بهترین اثر از اولین دوره جشنواره تئاتر هم آغاز مجموعه تئاتر شهر را کسب کرده است. گروه طراحان و هنرمندان فنی این نمایش متعاقبا معرفی خواهند شد.

علاقه‌مندان به تئاتر می‌توانند از ساعت ۱۲ ظهر فردا ۵ فروردین ۱۴۰۳ نسبت به خرید بلیت این نمایش درسایت تیوال از طریق لینک https://www.tiwall.com/s/pasaz۲ اقدام کنند. بلیت این نمایش از طریق سایت گیشه تئاتر نیز به مخاطبان ارائه خواهد شد.

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا