بین الملل

آشفتگی ذهنی نیروهای تازه‌کار اوکراینی در جنگ با روسیه

نیویورک‌تایمز به نقل نیروهای ارتش اوکراین گزارش داد سربازان تازه‌کار این ارتش دچار فروپاشی روانی شده‌اند.

به گزارش مجله لوکس، نیویورک تایمز در روز دوشنبه گزارش داد که یگان جدید نیروهای مسلح اوکراین – که توسط ناتو آموزش دیده و تسلیحات غربی دریافت کرده‌اند – اغلب متشکل از سربازان تازه‌کار بوده و تلفات سنگینی در ضد حمله اوکراین دیده‌اند.

فرمانده یکی از یگان‌های تازه‌کار اوکراینی به نیویورک تایمز گفت: من سربازان زیادی را از دست داده‌ام و خیلی از تازه‌کاران از لحاظ روانی از هم پاشیده‌اند.

این فرمانده اوکراینی عنوان کرد که این کشور در آغاز ضد حمله خود علیه روسیه در ماه ژوئن تلفات بسیار سنگینی داده است. او عنوان کرد که این اولین تجربه عملیات نظامی بسیاری از سربازان بوده است.

نیویورک‌تایمز نوشت تیپ جدید نیروهای اوکراینی که قرار بود محرکه اصلی ضد حمله این کشور باشند، متشکل از نیروهای تازه‌کاری است که تمرینات نظامی ابتدایی خود را اخیرا به پایان رسانده‌اند.

این روزنامه نوشت که اکثریت این نیروهای تازه‌کار یا به خدمت فراخوانده شده یا به طور داوطلبانه به نیروهای مسلح ارتش اوکراین پیوسته بودند.

انتهای پیام

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا