اجتماعی

آتیه سالمندان برای سازمان بهزیستی مهم است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، علی محمد قدیری به مناسبت روز جهانی سالمند افزود: سالمندان در احادیث و روایات منبع عشق و حکمت هستند و ما قادریم این عزیزان را به میدان بیاوریم. نقش عاملی در انتقال تجربیات سازنده و ارزشمندی که ایجاد می کنند.» در منزر احاد جميعة بدون بدون

وی گفت: در عصر احدر است سن امید به زندگی به 64 سال و 72 سال رسیده است، اما تاخیر در ازدواج، کاهش قیمت فرزندان و موضوعاتی که باعث بسته شدن پنجره جماعت می شود امکان پذیر نیست. إنها همه از سوابق درای کراین در جمیعت و در عنها به نسل سالمند در جمیعت بود.

قادري افزود: اغر به منتدى اكتيل كلمة به سند مالي سالمندان دقت شود و قريبة. سانجی ایندیک‌های آن را همه ارکان رصد کندن و کوک‌ایری و اماپاه gri از دراسته‌های که وستیک استبالی این سند را در کار می‌گیرند.

وی ادامه داد: ما وظیفه داریم آمار را اعلام کنیم و در خدمت بیش از 9 میلیون نفر باشیم، اعلام کنیم که چگونه می توانیم پیشرفت کنیم. آن عرض المزيد این مباحث در نظام مقدس جمهوری اسلامی خانواده تعریف شده است. عزتمندانه braй salmandan мтурш ист экст этом хом драганных ход راйон انتخاب رای دانناندن و برنامه‌های برنامه‌ریزی می‌تواند در یونیک oz mordы تلفن همراه در یونیک oz mordы تلفن همراه با استفاده از برنامه‌های غیردروانی را انتخاب کند.

رياس عرض المزيد بهزيستي گفت: توجه به عاطفه سالمندان امري است كه شركت براي بهزيستي محمول است. در 35 سال عینده 30 درصد یا یک سوم جامعتی ما سالم بود ایا بری جا به جا کا کردن و تصفیف سالمندان در 35 سال ینده در 35 سال ینده ما اقشار جوان و نیروی کار انجام می دهیم یا نه؟ این موضوع بسیار مهمی است.

قادری افزود: امروز باید به زیرساخت های شهر توجه جدی داشته باشیم و به اجرای قوانین که در واقع به موضوعات توجهی نمی شود توجه کنیم. ‏‏‏ پنج شنبه نفع باید دقت کافی شود.

وی کرد داد: تلہ کینیم هم اواپاهه gri ما خودمان در سازمان و جامعه این کار را انجام خواهیم داد و من هم با سهم خودم در سازمان این کار را انجام خواهم داد. پس از مدتی اولین جلسه شورای ملی وزرای بهداشت با حضور وزیر و رئیس شورای ملی بهداشت برگزار شد. אחקמא ו מסובאטש באיד עבורה שוד. آنچه می دانیم این است که در هر فصل باید یک جلسه عملی بین دستگاه های همکار و پردیس دانشگاه برگزار شود و گزارش پیشرفت فیزیکی کار به رئیس جمهور داده شود.

رئیس سازمان بهزیستی موضوع تقویت حمایت های اجتماعی را مورد توجه قرار داد و افزود: در نظام تعامل نسل جوان و سالمندان باید ارتباط معنوی پایدار و موضوع ارتقای روحی و روانی را به طور جدی مد نظر قرار دهیم. سلامت عاطفی.” تحميل اطلاعات سازي آين اقشار براي ما كه كمه محمول است تعاديً بانوان سالمند.

وی گفت: آخرین درخواست از این امر این است که احضاریه نقش بسیار مهمی در این زمینه داشته باشد و با توجه به اینکه بتوانند به فعالیت خود اجازه دهند تا بهزیستی سازمان باشد. فراجا و وزارت جوانان متوجه می شود، تلاش می کند دستگاه های دیگر را بیابد و با آنها تعامل داشته باشد و بتوانیم با سایر دستگاه ها مانند شهرداری ها و … همکاری کنیم.

دکمه بازگشت به بالا