حوادث

آتش‌سوزی در یک کارخانه تولید مواد شیمیایی در حومه تهران/حادثه تاکنون مصدوم نداشته است

عصر امروز یک کارخانه تولید محصولات شیمیایی در محدوده شهر قدس دچار حریق شد.

به گزارش مجله لوکس، حوالی ساعت ۱۸ امروز یک کارخانه تولید حلال‌های شیمیایی در محدوده شهر قدس دچار حریق شد. درپی این حادثه نیز عوامل آتش‌نشانی شهرقدس و شهریار در محل حادثه حاضر شده و اقدامات خود برای اطفاء حریق را آغاز کردند. همچنین یک تیم کمکی نیز از سوی آتش‌نشانی تهران به محل اعزام شد.

پیگیری‌ها حاکی از آن است که در حال حاضر و علیرغم وسیع بودن آتش‌سوزی، شعله‌های آتش در این کارخانه مهار و اطفا شده و عملیات لکه‌گیری در حال انجام است.

محمد اسماعیل توکلی، رئیس اورژانس استان تهران نیز در گفت‌وگو با مجله لوکس از اعزام چهار دستگاه آمبولانس و یک اتوبوس آمبولانس به محل این کارخانه خبر داد و گفت: اولین تماس با مرکز فوریت‌های امدادی ۱۱۵ در ساعت ۱۸:۲۹ عصر امروز برقرار شد و درپی آن چهار دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه واقع در جاده چیتگر_ شهریار در محدوده معادن شهر قدس اعزام شدند.

وی با بیان اینکه عملیات آتش‌نشانان در مراحل پایانی خود است، گفت: تا به این لحظه این حادثه هیچ مورد مصدوم و فوتی نداشته است.

انتهای پیام

گروه تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با هنر روایتگری هستم. قصه‌گویی بازیگوشانه و قدرت تجسم آن را دارم تا خوانندگان را به دنیای جذاب رویدادها بکشانم.
دکمه بازگشت به بالا